Plaża Morro Branco

Plaża Morro Branco to przepiękne miejsce, które znajduje się niedaleko miasta Fortaleza w Brazylii. To zjawiskowa, piaszczysta plaża otoczona fascynującymi klifami, na której największą atrakcją są wędrówki i relaks nad wodą.

Wypoczynek na plaży Morro Branco

Turkusowa woda, jasny i drobny piasek oraz klify w różnych odcieniach czerwonego i pomarańczowego sprawiają, że jest to idealne miejsce do relaksu oraz wędrówek. Zwłaszcza że na turystów na plaży Morro Branco czekają liczne udogodnienia: leżaki, parasole i plażowe bary. Do tego przyjemna temperatura wody i łagodne zejście, które zachęcają do kąpieli. Na samej plaży zazwyczaj jest dość pusto, gdyż większość turystów podczas swoich wczasów w Brazylii przyjeżdża tu, aby obejrzeć klify i wydmy.

Zjawiskowe klify przy plaży Morro Blanco

Przy plaży Morro Branco znajdują się przepiękne klify z kolorowym piaskiem w różnych odcieniach. Na szczególną uwagę zasługuje tu naturalny labirynt między wydmami i klifami, gdzie znaleźć można jaskinie. Po labiryncie można poruszać się samodzielnie lub z przewodnikiem, aby zobaczyć wszystkie najciekawsze miejsca. Chcąc podziwiać większy obszar i w pełni eksplorować teren, warto wybrać się na bardzo popularną przejażdżkę buggy, czyli niewielkim autem terenowym.

mapka

Pokaż na mapie