Zatoka Wraku na Zakythos

Zatoka Wraku to miejsce, w którym można zobaczyć pozostałości po statku - to właśnie on sprawia, że turyści tłumnie przybywają na Zakynthos, aby nie tylko wypocząć, ale również pozwiedzać.

Wrak statku na Zakynthos - słynna zatoka

Zakynthos to wyspa w Grecji, która słynie z pięknych, białych plaż i krystalicznie czystej wody. Zatoka Wraku to jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych. Pozostałości po statku, który rozbił się na wyspie w 1981 roku, można podziwiać przez cały rok. Miejsce jest łatwo dostępne, a od miasta Zakynthos dzieli je około 4 km. Aby się tam dostać, najlepiej jest wynająć auto lub skuter. Można także wypożyczyć rower lub korzystać z usług taksówki czy wycieczek fakultatywnych w Grecji.

Wszystkim turystom, którzy przybywają na Zakynthos, polecamy wizytę w miejscu zwanym Zatoką Wraku. Statek znajduje się na północnym wschodzie wyspy i jest świetnym miejscem na relaks oraz odpoczynek. W wodzie można zobaczyć wiele różnych ryb i innych zwierząt, dlatego często można spotkać tam nurków. Zatoka Wraku na Zakynthos jest również świetnym miejscem na fotografowanie.

mapka

Pokaż na mapie