Opinie klientów o Bałkany są super!

5.4 /6
260 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, PRUSZKÓW 06.04.2014

Wyprawa M.A.K.S.

Intrygująca i tajemnicza jak sama nazwa. Niezwykłe legendy i błękit morza. Dwupaństwowe jezioro i wszechobecna rakija. Delfiny, bunkry i osiołki. To były składniki imprezy "Bałkany są super" zorganizowanej przez Rainbow Tours w lipcu 2011r. Nazwa "Wyprawa M.A.K.S." skojarzyła się nam po zakończeniu wycieczki. M jak Macedonia, A jak Albania, K jak Korfu, S jak Serbia. Naszą pilotką była Pani Beata. To dzięki niej atmosfera wśród uczestników była wspaniała. Jej olbrzymia wiedza o Bałkanach ukazała nam niezwykły koloryt tej części Europy. Polecamy ten kierunek.

6.0/6

Natalia, Borkowo 14.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bałkany pełne wrażeń!

Co tu dużo mówić, dla mnie była to jedna z fajniejszych wycieczek. Mocne strony wycieczki: dzień nad Jeziorem Ochrydzkim - zwiedzanie miasta z cerkwiami i monastryrami, motorówki, rejs statkiem z widokiem na cuda przyrody, świetne przekąski w restauracji i zjawiskowy rejs łódkami po rzece Czarny Drin, potem chwila plażowania; koniecznie polecam wycieczkę fakultatywną do Św. Nauma, cała grupa się na nią zapisała; dzień w Kanionie Matka - niezwykłe widoki, powiew świeżego górskiego powietrza, ładnie oświetlona jaskinia, pobyt na Kerkyrze - super hotel przy lotnisku, obserwacja samolotów była bardzo interesująca, posiłki w hotelu pyszne, rajska plaża w Zatoce Paleokastritsa; interesujące, często mało uczęszczane miejsca - dzięki temu wycieczka była spokojna i relaksująca, przejścia graniczne szły nam całkiem sprawnie, ogólnie przejazdy nawet po 500 km dziennie nie były uciążliwe, postoje zaplanowane bardzo zmyślnie; grupa była bardzo sympatyczna, podobnie jak kierowcy (pan Marcin i pan Jacek), jeden z kierowców - pan Marcin (człowiek orkiestra) zaaranżował dla grupy wieczorek rozrywkowy w hotelu Biser nad jeziorem, bo ten przewidziany w programie nie doszedł do skutku, pilot pan Grzegorz - myślami był cały czas z teściową, ale nieustannie czuwał nad prawidłowym przebiegiem wycieczki i zręcznie reorganizował wszystko z korzyścią dla grupy; hotele rozmaite, ale tragedii nie było, ogólnie Bałkany są piękne i różnorodne, ta wycieczka ma niezwykle urozmaicony program, nie trzeba zwiedzać zabytków klasy światowej, żeby doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Słabe strony wycieczki: oczekiwanie na lokalnych przewodników (pan Blerim z Gjirokastry), 4 na 6 z nich nie mówiło po polsku, co utrudniało przekazanie informacji całej grupie, bezsprzecznie najlepszym przewodnikiem jest pan Dawid ze Skopje - dzięki niemu cała grupa z zaangażowaniem i entuzjazmem wędrowała przez Kanion Matka i po stolicy w Skopje, zwiedzanie Nowego Sadu w mroku - niestety to nie to samo, co w dzień, słabe punkty programu: Bitola, Hreklea Lyncestis i Vevcani; przesiadka w Woszczycach-Orzeszu zajmuje za dużo czasu, wszystkie autokary już były, a turyści dalej musieli czekać i czekać. Co jeszcze: drodzy turyści, przy bałkańskim hotelach i na stacjach paliw błąkają się zabiedzone pieski w wystającymi żebrami, dajcie im coś na ząb, bo z hoteli je przeganiają, zwłaszcza w Albanii słabo z traktowaniem zwierząt :( może nadejdą tam lepsze czasy. Wycieczka pozostawiła wiele dobrych wspomnień, na pewno jeszcze pojadę z Rainbow, bo mają dobre programy wycieczek, na Bałkanach polecam także Dalmatyńską Eskpadę, kto nie był!

6.0/6

Artur, Szubin 28.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Pokochałem Bałkany z Rainbow-em!

Była to nasza pierwsza wycieczka z Rainbowem i kolejna na Bałkanach. Doceniamy pełen profesjonalizm biura i bardzo dziękujemy za pokazanie nam kolejnych pięknych i niezwykłych miejsc na Bałkanach. Wiem już na sto procent, że kolejna wycieczka też odbędzie się z tym biurem. Mam wielką nadzieję, źe będzie to Albania i Macedonia - w krainie orłów. Już się cieszymy na myśl o niej. Czas tej wycieczki bardzo szybko upłynął i pozostał żal, że nie udało się Wszystkim uczestnikom, z osobna, podziękować za miłe i kulturalne towarzystwo więc korzystając z okazji czynię to w tym miejscu.

6.0/6

Krzysztof, Igołomia 30.06.2019

Wspaniałe Bałkany

Zgadzam się z nazwą wycieczki, Bałkany są naprawdę super. Byłem po raz drugi na Bałkanach(wcześniej Chorwacja i Słowenia). Poznajemy Serbię, Macedonię,Albanię i wyspę Korfu. W krajach które zwiedzamy , możemy zobaczyć: piękną przyrodę, morze, jezioro, góry i piękne miasteczka. Program wycieczki napięty, ale zrealizowany w stu procentach. Wspaniały "Wieczór Macedoński" z tańcami i z lokalnym jedzeniem i trunkami oraz rejs łódkami po zatoce na wyspie Korfu. Super pilot pani Beata, potrafiła zająć długie godziny podróży między poszczególnymi atrakcjami, opowieściami o krajach przez które przejeżdżaliśmy, o ich historii, kulturze, potrawach. W czasie przejazdu bajeczne widoki za oknem autokaru.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem