ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Hotele

krajobraz-kierunku

TOP 7 hoteli w Grecji idealnych na letni wypoczynek

Planujesz spędzić najbliższe wakacje w Grecji? Zajrzyj do naszego rankingu TOP 7 hoteli gdzie zamieściliśmy nasze propozycje!
krajobraz-kierunku

Ranking najlepszych hoteli w Egipcie

Egipt przyciąga turystów, spragnionych słońca nawet w środku zimy, a także chętnych na odrobinę egzotyki – której tu akurat, będą mieć pod dostatkiem. Sprawdź naszą ścisłą czołówkę najlepszych hoteli w Egipcie. W tych miejscach będziesz się bawił jak nigdy dotąd!
krajobraz-kierunku

Wakacje w Hiszpanii? Sprawdź nasz TOP 5 najlepszych hoteli

Planujesz urlop w Hiszpanii? Szukasz wczasów w kraju pełnym słońca, fantastycznej kuchni i uśmiechniętych mieszkańców? Sprawdź nasze najlepsze obiekty!
krajobraz-kierunku

Top 5 hoteli na Zakynthos

Planujesz swoje wakacje na Zakynthos? Sprawdź zestawienie naszych top hoteli na tej wspaniałej wyspie!
krajobraz-kierunku

Top 5 najlepszych hoteli w Turcji!

Turcja od wielu lat kusi turystów swoimi wspaniałymi krajobrazami, zabytkami i oczywiście wspaniałą linią brzegową. Jeśli szukasz wypoczynku na piaszczystej plaży i relaksu w krystalicznie czystych wodach Morza Środziemnego! Zapraszamy na wspaniałe wakacje z Rainbow. W poniższym zestawieniu znajdziesz 5 najchętniej wybieranych hoteli o wysokim standardzie!
krajobraz-kierunku

8 sprawdzonych hoteli na wygodne wakacje w Europie

Zwykle to najpierw wybieramy kierunek w jakim zamierzamy udać się na wakacje, a dopiero później rozglądamy się za noclegiem. Komfortowy, cieszący się dobrą opinią wśród dotychczasowych gości hotel także może stać się jednak inspiracją do podróży, zwłaszcza jeśli marzą nam się leniwe, relaksujące wakacje i to w hotelu, planujemy spędzać większość czasu. W poniższym rankingu zebraliśmy 8 takich miejsc. Są wśród nich zarówno propozycje dla imprezowiczów, jak i hotele dla osób, które planują wypoczynek z dziećmi i zależy im na tym, by maluchy miały zapewnione odpowiednie warunki i ciekawe atrakcje.