Powrót wakacji

krajobraz kierunku

Dokąd warto pojechać na wakacje w sierpniu 2023? Podpowiadamy destynacje!

Wciąż nie wiesz, gdzie na wakacje w sierpniu warto jechać w 2023 roku? Pragniesz wyjechać na zagraniczne wczasy? W takim razie sprawdź listę potwierdzonych wylotów do najlepszych kurortów w Europie! Nasza oferta wczasów last minute w sierpniu obejmuje kilkanaście krajów, setki hoteli i potwierdzonych lotów z Polski! Wybierz się na długo wyczekiwany urlop i odpocznij! Grecja, Turcja, Chorwacja, a może Bułgaria? Sprawdź, jakie kierunki dla Ciebie przygotowaliśmy. Dobra pogoda w sierpniu oraz temperatury Cię nie zawiodą.
krajobraz kierunku

Wakacyjne Klasyki! Turcja i Tunezja z Polski!

Tunezja i Turcja latem, to kierunki, które na pewno nie zawiodą. Chętnie wybiarane przez pary, a także rodziny z dziećmi. Dlaczego? Świetna infrastruktura, piękne widoki, pewna pogoda i samowystarczalne hotele ze świetną obsługą. Te kierunki to gwarancja udanego wypoczynku!
krajobraz kierunku

Bezpieczne podróżowanie w 2020 - wytyczne, wymagane dokumenty, standardy bezpieczeństwa

Zastanawiacie się jak wyglądają standardy higieniczne i wymogi sanitarne w poszczególnych krajach? Jakie są wymagane dokumenty podczas wylotu na wakacje? Jak przebiega ewentualna kwarantanna za granicą i kto za nią płaci? Kto pokrywa koszty powrotu do domu jeśli pobyt się przedłuży? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Podane informacje są oficjalne, pochodzą z rządowych źródeł. Bezpieczeństwo Waszych wakacji jest dla nas priorytetem! Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany o nowe informacje.
krajobraz kierunku

Wielki Powrót Wakacji - relacji Anny - rezydentki Rainbow!

1 lipca 2020, czyli Wielki Powrót Wakacji! Klienci Rainbow lecący dziś z Katowic na Fuerteventurę mieli okazję poczuć się naprawdę wyjątkowo. To właśnie oni, jako pierwsi w sezonie Lato 2020, wyruszają z Rainbow na wczasy! Cel podróży jest nieprzypadkowy – Wyspy Kanaryjskie, czyli „Kraina Wiecznej Wiosny” to jedno z tych miejsc w Europie, które najskuteczniej i najszybciej rozprawiły się z koronawirusem.