Promocja

krajobraz kierunku

Czym jest Pakiet Odlotowy? Jakie usługi zyskujesz kupując LATO 2024? Jak korzystać z benefitów?

Wyobraź sobie idealny początek Twojej podróży, już od samego wyjścia z domu, gdzie wszystko jest zaplanowane dla Twojej wygody. Z Pakietem Odlotowym, częścią naszej ekscytującej promocji Second Minute, Twój wymarzony start wakacji stanie się rzeczywistością! Zarezerwuj z nami LATO 2024 i ciesz się wyjątkowymi usługami, które znacząco podniosą komfort Twojej podróży w wymarzonym kierunku.
krajobraz kierunku

Wakacje najtańsze w Last Minute? To już przeszłość. Teraz liczą się przedsprzedaże!

Od wielu lat wśród Polaków panowała moda na tanie wakacje Last Minute. Jeszcze do niedawna był to naprawdę dobry sposób aby zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie kiedy wybieraliśmy się na wakacje całą rodziną lub grupą znajomych. Od kilku sezonów trend ten uległ znacznej przemianie. Teraz najtańsze oferty można kupić w przedsprzedaży nowego sezonu, którą właśnie rozpoczęliśmy. W tym sezonie startujemy, na początek, z ofertą hoteli rodzinnych oraz tych w których planujemy uruchomić Figlokluby w sezonie LATO 2023. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ale o tym, przekonajcie się już sami.
krajobraz kierunku

Egzotyka 2022/2023 - Promocja Królewski Wybór Okazji

Już od dzisiaj startujemy z nową, fantastyczną promocją na sezon zima 2022/2023. Sprawdźcie poniżej jakie korzyści otrzymacie, rezerwując egzotyczne wakacje do końca sierpnia 2022!
krajobraz kierunku

Instrukcja: Jak wykorzystać bony dla przyjaciół? Second Minute!

DODATKOWY EXTRA RABAT DLA CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH! Możesz zyskać nawet 600 zł dodatkowej zniżki! DODAWAJ ZNAJOMYCH - POMNAŻAJ RABATY!