Majówka

krajobraz kierunku
Gdzie pojechać w maju na wakacje? Sprawdź nasze gorące propozycje„To był maj, pachniała Saska Kępa. Szalonym, zielonym bzem.” – chyba każdy zna słowa tej piosenki wykonywanej przez wspaniałą Marylę Rodowicz. I o ile zgadzamy się, że Polska w maju, to cudowne miejsce na krótki wypad z rodziną, to mamy też dla Was dużo propozycji na zagraniczne wakacje w maju! Sprawdźcie je w poniższym artykule.
krajobraz kierunku
Gdzie na majówkę do Hiszpanii? 3 propozycje na weekend majowy Czy majówka w Hiszpanii się opłaca? Pewnie, że tak! Przede wszystkim z uwagi na przyjemną pogodę, mniejsze tłumy zwiedzających oraz mnóstwo ekscytujących wydarzeń w poszczególnych regionach kraju. Gdzie jest najpiękniej w Hiszpanii w maju? Bez względu na to, jaki zakątek kraju odwiedzisz, nie będziesz się nudzić, ponieważ to miesiąc wiosennych festynów. Praktycznie zawsze, gdzieś w pobliżu będzie trwała jakaś lokalna fiesta. Sprawdź zatem, jakie miejsca warto odwiedzić, by przeżyć niezapomniane wakacje w Hiszpanii.
krajobraz kierunku
Top 3 kierunki na majowy wypoczynekPierwszy weekend majowy to idealna okazja, by wyjechać na kilka dni i złapać pierwsze promienie wiosennego słońca. Takie krótkie wyjazdy sprawdzają się idealnie jako wprowadzenie do dłuższych, letnich wakacji i pozwalają naładować baterie po długiej zimie. W tym roku kalendarz nam sprzyja, ponieważ wystarczy wziąć zaledwie 3 dni urlopu, by móc wyjechać aż na cały tydzień. Dlatego warto wykorzystać taką okazję do odwiedzenia ciekawych miejsc, które nie tylko dają nam gwarancję świetnej pogody, ale też zapewniają szereg atrakcji. Oto trzy najlepsze europejskie destynacje, idealne na majowe wyprawy.