Zjednoczone Emiraty Arabskie

krajobraz kierunku

Fujairah – orientalny emirat na rodzinne wakacje!

Szukasz słonecznego odpoczynku w miejscu słynącym z bezpieczeństwa, pięknych plaż oraz wspaniałego kontrastu pomiędzy modernizmem a wpływem wschodnich kultur? Sprawdź naszą nową ofertę wakacji w Fujairah (Fudżajra), opartą o bezpośrednie loty czarterowe! Ten piękny Emirat czeka na Ciebie i Twoją rodzinę.
krajobraz kierunku

Zatoka Perska i jej największe atrakcje. Czego nie możesz przegapić?

Zatoka Perska to rejon raczej słabo znany Europejczykom. Odmienność panujących tu zwyczajów i religii, a także duża odległość sprawiły, że położone tu kraje nie stanowią pierwszego wyboru na liście wakacyjnych wojaży. Może to i dobrze – nie ma bowiem nic bardziej przyjemnego jak pozbawione uprzedzeń, czyste i pierwsze, nabywanie doświadczeń na temat tego gościnnego i jakże interesującego rejonu świata.
krajobraz kierunku

Dubaj i Abu Zabi – kiedy jechać na wakacje do ZEA i jak się do nich przygotować?

Dubaj – miasto tajemnicze, ekskluzywne i intrygujące. Gdy planowałam podróż do tego niezwykłego miejsca, zastanawiałam się, w jakim okresie roku pogoda będzie najlepiej sprzyjać zwiedzaniu. I dobrze zrobiłam – początkowe koncepcje przyjazdu latem spaliły na panewce, gdy dowiedziałam się, jak upalnie i duszno potrafi tu być od czerwca do sierpnia.
krajobraz kierunku

Niezwykły świat Emiratów Arabskich

Większość turystów planujących wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich marzy o wspaniałych, futurystycznych metropoliach w Dubaju i Abu Dhabi, ale często nie wie, że ten ciekawy kraj ma do zaoferowania także przepiękne krajobrazy i wiele możliwości spędzania czasu na łonie natury. Oprócz rozległej pustyni, znajdują się tu również starożytne skamieliny, naturalne gorące źródła i cudowne oazy. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w dwóch największych i najchętniej odwiedzanych emiratach.