Miasto

krajobraz kierunku
Czym zaskoczą Was najpiękniejsze włoskie miasteczka nad Adriatykiem? W swoim życiu zwiedziłam już całkiem sporo. Trudno nazwać mnie leniwą turystką, która nie wychyla nosa z hotelowego kurortu. Ale w ostatnie wakacje zapragnęłam w końcu porządnie odpocząć – bez gonitwy, żeby upchnąć w programie jak najwięcej zabytków. Spokojnie, niespiesznie i na luzie. Do realizacji tego marzenia wybrałam włoskie wybrzeże Morza Adriatyckiego. I uwierzcie mi, że tutaj idea slow travel zdaje się nabierać wyraźnych kształtów. Sprawdźcie mój subiektywny przewodnik po włoskich miasteczkach.
krajobraz kierunku
10 najpiękniejszych miast Europy, które warto zwiedzićKtóre miasta Europy są najpiękniejsze i oferują najwięcej atrakcji, a spacer ich ulicami jest prawdziwą przyjemnością? W którym europejskim mieście czeka na nas najwięcej zabytków i pięknych miejsc wartych odwiedzenia? Przekonaj się gdzie pojechać i co zwiedzić na Starym Kontynencie. Zobacz nasz subiektywny ranking najpiękniejszych miast Europy i odwiedź je wszystkie w nadchodzącym roku.
krajobraz kierunku
Top 10 najciekawszych atrakcji Las VegasPołożone w Nevadzie Las Vegas nie bez powodu nazywane jest światową stolicą rozrywki, ponieważ przybysze z różnych części globu zawsze znajdą tu coś dla siebie, niezależnie od swoich zainteresowań. Oferta jest niezwykle bogata, od muzycznych show z udziałem największych gwiazd sceny, takich jak Celine Dion, Britney Spears czy Bruno Mars, pokazów kulinarnych sławnych szefów kuchni, między innymi Gordona Ramsey’a czy Bobby’ego Flay’a, po muzyczne występy światowej sławy DJ’ów i spektakularne widowiska Cirque du Soleil.