< WSTECZ
R.pl > Blog > Zainspiruj się > Wakacje w Polsce z Rainbow? Tak, teraz to możliwe! Odkryj Polskę na nowo!

Wakacje w Polsce z Rainbow? Tak, teraz to możliwe! Odkryj Polskę na nowo!

Skrócony opis

Ostatni rok przyniósł nam spore zawirowania w podróżowaniu. Pomimo faktu, iż większość hoteli w ciepłych krajach była gotowa do przyjęcia turystów, stosując wyśrubowane reżimy sanitarne, to wyjazdy za granicę naszego kraju były niekiedy niemożliwe ze względu na różnego rodzaju covidowe obostrzenia. Dlatego też, aby ułatwić wybór wszystkim z Was, którzy wolą spędzić urlop w Polsce, przygotowaliśmy unikalny produkt! Co nowego mamy dla Was? Przeczytajcie pozostałą część artykułu!

Sekcja 1

Zorganizowane wczasy w Polsce – pierwszy taka propozycja na rynku!

Wybierając wczasy za granicą z biurem Rainbow, na pewno byliście przyzwyczajeni do tego, że wszystkie elementy podróży takie jak przelot, transfer do hotelu, zakwaterowanie czy też opieka rezydenta wchodzą w skład Waszych rezerwacji. Rezerwując wakacje w Polsce, przeważnie robiliście to wszystko „na własną rękę”, tracąc sporo czasu na wyszukiwanie wszystkich, poszczególnych elementów waszego urlopu, prawda? Teraz się to zmieni! Wasze wakacje w Polsce z dziećmi, rodziną czy też przyjaciółmi zorganizujemy za Was od A do Z.

 

Szeroki wybór hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych

Czeka na Was prawie 200 fantastycznych, wyselekcjonowanych obiektów na każdą kieszeń. Od tańszych ośrodków wczasowych, których rozbudowana infrastruktura gwarantuje ogrom możliwości spędzenia czasu z rodziną, po pięciogwiazdkowe, luksusowe resorty dla tych, którzy poszukują niczym nieskrępowanego luksusu, podczas urlopu w Polsce.

Komfortowe opcje dojazdu

Wakacje w Polsce, do tej pory, kojarzyły się nam wszystkim jedynie z własnym dojazdem samochodem. My proponujemy Wam dwie opcje – albo trzymacie się własnego środka transportu, albo wybieracie nasz transport nowoczesnymi autokarami, które startować będą z ponad 30 miejscowości w Polsce! Wystarczy tylko zapakować walizkę, wsiąść do jednego z naszych Rainbowowych autobusów i niczym się nie martwić.

 

Figlokluby w Polsce!

Animacje dla dzieci i dorosłych to jeden z nieodzownych punktów wakacji. Nasze Figlokluby cieszą się Waszym ogromnym uznaniem i bardzo chętnie wybieracie właśnie takie obiekty, w których kadra naszych profesjonalnych animatorów zajmie się Waszymi pociechami i wciągnie ich w wir wspaniałej zabawy poprzez takie zajęcia jak szalone tańce, niezliczone zagadki, wyprawy, rozmaite sztuki plastyczne i teatralne, gry i zabawy prowadzone w bezpiecznej atmosferze – na świeżym powietrzu jak i pod dachem. Nie chcieliśmy, abyście podczas wakacji w Polsce z dziećmi musieli rezygnować z tej opcji. Dlatego w każdej z naszych wakacyjnych miejscowości będziecie mogli przyprowadzić dzieci do Figloklubu i pozostawić je pod opieką najbardziej profesjonalnych i oddanych swojej pracy animatorom.

Nie zapominamy oczywiście o tych, którzy są młodzi duchem! Wam również zapewnimy ogromną porcję rozrywki i na pewno nie pozwolimy się nudzić na wakacjach. Zorganizujemy dla Was spotkania z pozostałymi uczestnikami, zabierzemy Was na ciekawe spacery po najbliższej okolicy a także zadbamy o Wasz aktywny wypoczynek, o ile będziecie oczywiście mieli na to ochotę. Podczas dnia czekać będą na Was zajęcia ze stretchingu, jogi, nordic walkingu, warsztaty taneczne, wspólne gry i rozgrywki sportowe. A wieczorami… wieczorami zadbamy o podtrzymanie Waszego wakacyjnego nastroju, poprzez różnego rodzaju imprezy i integracje.

 

Fascynujące wycieczki lokalne po Polsce i za granicę

Czy to wszystko? Zdecydowanie nie! Nasza oferta wakacji w Polsce nie mogłaby być kompletna bez tego co robimy najlepiej – organizowania wycieczek objazdowych, tutaj zaserwowanych w krótszej, jedno lub dwudniowej formie wycieczek lokalnych. Pod okiem najlepszych pilotów i przewodników w Polsce zwiedzicie najważniejsze miejsca w okolicy, i nie tylko. Zabierzemy Was również za bliską granicę, abyście mogli bez przeszkód zapoznawać się z urokami, zabytkami i ciekawą historią naszych sąsiadów. Pojedziemy razem do takich miejsc jak m.in. Praga, Wiedeń, Budapeszt, słowackie Tatry, Kaliningrad, Wilno, Berlin i wielu, wielu więcej. Pełną ofertę wycieczek lokalnych znajdziecie tutaj: https://r.pl/wycieczki-lokalne/polska

 

Dostępność rezydentów

Nasi rezydenci będą dla Was dostępni w każdym z oferowanych regionów Polski. Pozwoli Wam to oddać się wakacyjnemu relaksowi, nie martwiąc się zupełnie o nic.

 

Wakacje w Polsce. Nad morzem, jeziorem czy w górach? Poznaj nasze regiony!

Jeśli macie właśnie w głowie myśli „to wszystko brzmi wspaniale, ale gdzie będziemy mogli z Wami wypocząć w Polsce?”, już śpieszymy z odpowiedzią. Na początek, wybraliśmy dla Was aż 9 malowniczych regionów naszego kraju. Są to:

 

  • Karkonosze (Karpacz/Szklarska Poręba/Świeradów Zdrój)
  • Beskid Śląski (Szczyrk/Wisła)
  • Beskid Sądecki (Krynica/Muszyna)
  • Mazury (Mikołajki/Mrągowo/Ryn)
  • Pojezierze Augustowskie (Augustów)
  • Pomorze Środkowe (Ustka)
  • Mierzeja Wiślana (Krynica Morska/Kąty Rybackie)
  • Pomorze (Władysławowo/Jastrzębia Góra/Karwia)
  • Pomorze Zachodnie (Świnoujście)

Odkryj Polskę od nowa!

https://r.pl/wakacje-w-polsce

Do zobaczenia!

Ocena artykułu

Średnia ocena tego artykułu: 4.44/5
Dziękujemy za wystawienie opinii!

Komentarze

Brak komentarzy.

Polecane wycieczki

Zobacz inne wpisy