Pan z lornetką
wstążkawstążka

ZIMA
2024/25

SPRAWDŹ OFERTY
ŚLADAMI
BEZTROSKI
z Królem Egzotyki

Rabat do 1000 zł/osobę

Zaliczka tylko 10%

Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 30 dni 29 zł

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji już od 49 zł

Poznaj najbardziej komfortowe samoloty

DreamlinerAirbus

Benefity na twoją egzotyczną podróż

Rabat
do 1000 zł/osobę

Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów, obowiązujących na ofertę Egzotyka 2024/2025. Możesz zaoszczędzić nawet 1000 zł na osobę!

Zaliczka tylko
10%

Nie przejmuj się kosztami zaliczki. W ofercie Egzotyka 2024/2025 wynosi ona jedynie 10% wartości wyjazdu!

Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 30 dni
29 zł

Niespodziewana, nagła zmiana planów? Nic nie szkodzi! Możesz odstąpić od zakupu bez podawania powodu, w terminie do 30 dni przed wyjazdem. W takim wypadku trzymasz od nas bon uprawniający do zakupu innego wyjazdu z oferty Rainbow - Egzotyka 2024/25.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU Europa
od 49 zł

Ubezpieczenie stanowi zabezpieczenie w przypadku, gdy z niektórych przyczyn losowych niezbędna będzie rezygnacja z zakupionego wyjazdu lub przerwanie go. Możesz skorzystać z wersji podstawowej już za 49 zł lub rozszerzonej o ubezpieczenie z tytułu COVID-19 za jedyne 79 zł.

wstążka
wstążka
Poznaj regulamin

Śladami Egzotyki! Start nowego sezonu - zima 2024/25

Witajcie w świecie niezwykłych przygód i niezapomnianych wrażeń. Przygotowaliśmy dla Was, jak na Króla Egzotyki przystało, bogatą ofertę która przeniesie Was, w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Poznajcie nasze nowości i pozwólcie sobie na odrobinę luksusu i przygody w nadchodzącym sezonie.

Rajskie Filipiny z bezpośrednim przelotem Dreamlinerem

Wiemy, że na to czekaliście! W końcu możemy pochwalić się rajskimi Filipinami, do których polecimy z Wami komfortowym Dreamlinerem. Wyobraźcie sobie błogie lenistwo na złotych piaskach, otoczonych lazurowymi wodami i wysokimi, zielonymi gajami palmowymi. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy marzą o wypoczynku w raju bez długich i męczących przesiadek. Odkryjcie z nami kryształowo czyste wody Boracay, spokojne plaże Palawan i ukryte perły jak Bohol oraz Panglao. Na każdej z nich czekają na Was fantastyczne resorty hotelowe, które sprawią że Wasze wakacje na Filipinach będą iście beztroskie.

Goa: Indie jakich nie znacie

Goa, perła Indii, zachwyca nie tylko plażami, ale również bogatą kulturą, historią oraz wyjątkową kuchnią. To miejsce, gdzie wschodnie tradycje łączą się z portugalskim dziedzictwem, tworząc iście niepowtarzalny klimat. Goa jest idealnym miejscem dla osób poszukujących relaksu na plaży, ale też dla tych, pragnących odkrywać tajemnice dawnych fortów, kolonialnej architektury i bujnych, zielonych lasów. Goa może być Waszym pierwszym, wspaniałym przystankiem na ścieżce do głębszego poznania Indii.

Kolumbia: Odkryj Skarby Południowej Ameryki

Kolumbia, kraj kontrastów i niezliczonych atrakcji, czeka, byście odkryli jego piękno także daleko poza plażami. Bogota z jej tętniącym życiem miastem, kolorowym Cartagena, czy też majestatyczne szczyty Andów to tylko niektóre z miejsc, które sprawią, że Wasza podróż do Kolumbii stanie się niezapomnianym przeżyciem. Kolumbia to kraj, który zdecydowanie zasługuje na odkrycie.

Rejsy wycieczkowe

Dla miłośników morskich przygód mamy coś wyjątkowego: 16 unikalnych programów rejsów wycieczkowych, które zabiorą Was z zimnych brzegów Antarktydy aż po tropikalne Hawaje. Każdy rejs to inna historia, inna przygoda i niepowtarzalne wspomnienia. Statek wycieczkowy to doskonała baza do odkrywania świata, oferująca komfortowe warunki zakwaterowania, wyśmienitą kuchnię i rozrywkę na najwyższym poziomie i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie - codzienną pobudkę w zupełnie nowym, egzotycznym miejscu. Pozwólcie sobie na odrobinę luksusu i odkryjcie z nami najdalsze zakątki świata. Wszystko to będzie dla Was dostępne dzięki współpracy z renomowanymi armatorami, takimi jak Norwegian, MSC, Costa, Carnival czy Celebrity Cruises.