ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Wróć

Inne

Egzotyka z Gdańska bezpośrednio Dreamlinerem! Nowe połączenia już od listopada

Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia – do tych egzotycznych miejsc Rainbow zabierze Klientów już tej jesieni. Po raz pierwszy w historii bezpośrednio Dreamlinerem z lotniska w Gdańsku. Podróż rozpocznie się z oddanego do użytku w ostatni czwartek nowego pirsu zachodniego Terminala T2. Uroczystość otwarcia połączona została z prezentacją oferty Rainbow z wylotami z Gdańska.

Już na początku listopada z nowo otwartego pirsu zachodniego Terminala T2 w Gdańsku, Klienci spragnieni egzotycznych wakacji, polecą z Rainbow bez przesiadek i międzylądowań, komfortowym Dreamlinerem do Meksyku, Dominikany, Tajlandii oraz na Kubę. Egzotyczną „ofensywę” rozpocznie Dominikana (Puerto Plata) już 04.11, następnie Meksyk (Cancun) 05.11, Tajlandia (Bangkok) 06.11
i Kuba (Varadero) 29.12. Wyloty będą się odbywały raz w tygodniu: Dominikana (piątki), Meksyk (soboty), Tajlandia (niedziele), Kuba (czwartki). Oznacza to, że tygodniowo Rainbow zabierze na egzotyczne wakacje ponad 1000 pasażerów z Gdańska

- Tym co nas wyróżnia jest nie tylko największy wybór kierunków realizowanych bezpośrednio Dreamlinerem, ale także największa liczba portów lotniczych je obsługująca. Po bardzo udanym ostatnim sezonie zimowym doszliśmy do wniosku, że warto inwestować w rozwój siatki połączeń, aby trafić z ofertą do tych Klientów, którzy do tej pory musieli odbyć dość daleką drogę do innych miast w Polsce, aby móc wylecieć na egzotyczne wakacje. Tym samym do lotniska w Warszawie, Katowicach oraz Poznaniu, w tym roku dołącza Gdańsk. Trójmiasto i cała północna część Polski w naszej ocenie ma bardzo duży potencjał. Mamy zatem nadzieję, że Klienci pokochają Tajlandię, Kubę, Dominikanę oraz Tajlandię – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Rainbow.

Realizacji tak dużego przedsięwzięcia z pewnością pomoże otwarty przed kilkoma dniami, czyli 23.06 tego roku nowy pirs zachodni Terminala T2. Oznacza to więcej bramek odlotowych, punktów paszportowych w części wylotowej i przylotowej, rękawów i miejsc odbioru bagażu. Wpłynie to znacząco na szybkość i wygodę obsługi pasażerów. Sama gala otwarcia poprzedzona została prezentacją oferty Rainbow z wylotami z Gdańska połączoną ze zwiedzaniem nowej części terminala dla prawie 200 zaproszonych sprzedawców i agentów z całego regionu.

- Cieszy nas znakomita współpraca z lotniskiem. Udało nam się połączyć nasz event skierowany do sieci sprzedaży prezentujący ofertę egzotyczną z Gdańska z imprezą otwarcia nowego pirsu. Dzięki temu agenci i sprzedawcy mogli dowiedzieć się wszystkiego o gdańskiej ofercie, ale też zobaczyć nowoczesny terminal, z którego nasi wspólni Klienci polecą na wakacje. Wyeksponowaliśmy także bardzo mocno markę Rainbow niemal na całym lotnisku, na którym realizujemy działania promocyjne na niespotykaną wcześniej skalę – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Rainbow.

Klienci chcący wylecieć z Gdańska na wakacje z Rainbow, do tej pory mieli do wyboru ofertę głównie bliskich kierunków wakacyjnych na lato, np. Grecję, Turcję, Tunezję, Egipt czy Bułgarią, natomiast zimą Egipt czy Wyspy Kanaryjskie. W tej chwili zyskują znacznie większy wybór i różnorodność.

Oferta z egzotycznymi wylotami z Gdańska dostępna jest w sprzedaży od marca tego roku. Można ją nabyć w sieci sprzedaży Rainbow w całej Polsce, biurach agencyjnych, call center oraz na stronie R.pl: https://r.pl/gdansk .

Podobne artykuły

krajobraz-kierunku

Wakacje w listopadzie. Dokąd wybrać się na wypoczynek?

W Rainbow otwieramy sezon egzotyczny właśnie w listopadzie. Startujemy z ofertą Dreamlinerową już od początku miesiąca! Udowodnimy Ci, że jesienny wyjazd może być równie fascynujący, co sierpniowy urlop. Spraw sobie wakacje w listopadzie i sprawdź, dokąd możesz się wybrać! Podpowiemy Ci, gdzie w listopadzie jest najcieplej i w których regionach utrzymuje się temperatura w okolicach 30 stopni Celsjusza. Dowiesz się też, w których krajach jest wtedy przyjemnie i ciepło, a warunki są idealne do wypoczywania i zwiedzania. Wakacje all inclusive a może last minute? W listopadzie nie brakuje atrakcyjnych ofert, a zalety wyboru urlopu jesienią, o których w dalszej części artykułu, mówią same za siebie.
krajobraz-kierunku

Pogoda, klimat i temperatury na Krecie. Kiedy warto polecieć na grecką wyspę?

Greckie wyspy to zawsze dobry wybór na urlop. Nie inaczej jest oczywiście z największą z nich, czyli Kretą. Na tych, którzy zdecydują się tu przyjechać, czeka całe mnóstwo rozmaitych atrakcji – kamieniste i piaszczyste plaże, malownicze górskie krajobrazy, bogata w owoce morza kuchnia grecka, urokliwe miasteczka oraz wysokiej klasy zabytki. Jest to więc idealne miejsce zarówno dla miłośników plażowania, jak i dla amatorów aktywnego wypoczynku. Przeczytaj, jakiej na Krecie pogody możesz się spodziewać w poszczególnych miesiącach roku oraz zaplanuj swoje wymarzone wakacje w kolebce europejskiej cywilizacji, której historia zaczęła się 4 tys. lat przed narodzinami kultury minojskiej!
krajobraz-kierunku

Wyspa Phu Quoc - pogoda i klimat. Kiedy polecieć do Wietnamu?

Wietnam to jeden z bardziej fascynujących krajów Azji Południowo-Wschodniej, stanowiący niesamowitą mieszankę azjatyckiej kultury, tropikalnego klimatu i fenomenalnej, znanej na całym świecie kuchni wietnamskiej, której nikomu nie trzeba chyba rekomendować. To fantastyczny kraj zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku. W tym drugim przypadku, najpopularniejsza staje się ostatnio Phu Quoc, tropikalna wyspa znajdująca się w południowej części kraju, w Zatoce Tajlandzkiej, u zbiegu lądowych granic Wietnamu i Kambodży. Zanim polecisz na wyspę Phu Quoc, pogoda oraz tamtejszy klimat powinny Cię zainteresować. Dowiedz się, kiedy najlepiej wybrać się do południowego Wietnamu.
krajobraz-kierunku

Pogoda, klimat i temperatury na Korfu

Korfu jest największą wyspą Archipelagu Jońskiego, rozciągającego się u północno-zachodnich rubieży Grecji właściwej. Wciśnięta pomiędzy Półwysep Apeniński a Bałkany leży niemal dokładnie w miejscu, gdzie stykają się wody mórz Adriatyckiego i Jońskiego. Dla turystów to niemal idealna wyspa, gdzie bogactwo historycznej spuścizny sąsiaduje z malowniczą przyrodą i urokliwymi plażami, a mało uczęszczane drogi oraz szlaki we wnętrzu wyspy Korfu doskonale nadają się na wycieczki piesze czy też rowerowe. Są tu duże, tętniące życiem kurorty, ale też małe i zaciszne miejscowości sprzyjające turystyce rodzinnej. Turyście tak naprawdę pozostaje tylko dopasować odpowiednie miejsce do swoich potrzeb! Zobacz jakiej pogody oraz temperatury na Korfu możesz się spodziewać w poszczególnych miesiącach roku i zaplanuj swoje wymarzone wakacje!